Video


Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module
Prisijungti
Pamokų laikas

1.8:00-8:45

2.8:55-9:40

3.9:50-10:35

4.10:55-11:40

5.12:00-12:45

6.12:55-13:40

7.13:50-14:35

8.14:45-15:30

9.15:40-16:25

PostHeaderIcon Kalbų diena mokykloje

Europos kalbų diena 2011-09-26

 

 

Jau dešimt metų rugsėjo 26 d. Europa mini kalbų įvairovės dieną. Lietuvoje Europos kalbų dienos šventė yra švenčiama nuo įstojimo į Europos Sąjungą. Europos kalbų dienos tikslai yra trys: parodyti visuomenei, kaip svarbu mokytis kalbų; raginti daugiau išmanyti bei vertinti visas kalbas ir skatinti mokytis visą gyvenimą.

Šia proga mūsų mokykloje buvo organizuoti netradicinio ugdymo dienos renginiai. Šių renginių tikslas - paskatinti kalbų mokymosi įvairovę, išugdyti pagarbą visoms Europos kalboms, skatinti mokinių norą pažinti kuo daugiau apie Europos šalis bei jų kalbas.  Ryte pradinių klasių mokiniai klasėse susipažino su įvairiomis Europos kalbomis, vėliau vyresnių klasių mokiniai jiems pristatė kokių kalbų galima mokytis mūsų mokykloje. 9 val. mokykloje prasidėjo viktorina skirta kalboms, kurioje dalyvavo po 10 mokinių iš kiekvienos klasės. Tuo pat metu, klasiokai atskirose klasėse žiūrėjo filmus įvairiomis kalbomis, dainavo karaokė ir atliko užduotis.

Po filmų seansų mokiniai ir mokytojai buvo pakviesti pažiūrėti ir pasiklausyti mokytojų R. Beinartaitės ir R. Pankauskaitės koordinuoto renginio-koncerto, kurio metu mokiniai, parengti mokytojų R. Beinartaitės, V.Skukauskienės, Z. Girdvainienės, A. Kurulytės, D. Gedeikienės, D. Šedienės, A. Želvienės, D. Platonienės, R. Ražanskienės, dainavo ir skaitė poeziją įvairiomis kalbomis: anglų, prancūzų, rusų, vokiečių, lietuvių. Renginio metu buvo apdovanoti viktorinos nugalėtojai. Prizus įsteigė leidykla ‚Longman‘ ir knygynas ‚Rotas‘. Koncertą užbaigė daina: Europos vidury:


Europos vidury
Tarp žvaigždžių, gintarų
Yra tokia šalis.
Europos vidury
Tarp Rytų, Vakarų
Ir tu ten gyveni.


Europos vidury
Vakarais tu girdi
Ošimą jūros
Ir nori būt,
Būti jos dalimi.

 

Užsienio kalbų mokytojų metodinės grupės pirmininkė R. Baliūnienė

Atnaujinta (Trečiadienis, 16 Gegužė 2012 11:10)

 
Paieška
Laikrodis
Įstaigos rekvizitai

Panevėžio ''Saulėtekio" progimnazija

Statybininkų g.24

LT – 37351 Panevėžys

Tel/fax. 8-45 517885

El.paštas:

rastine@sauletekio

.panevezys.lm.lt

www.saulėtekio.org