Video


Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module
Prisijungti
Pamokų laikas

1.8:00-8:45

2.8:55-9:40

3.9:50-10:35

4.10:55-11:40

5.12:00-12:45

6.12:55-13:40

7.13:50-14:35

8.14:45-15:30

9.15:40-16:25

PostHeaderIcon Šokių šventė ,,Pasaulis tau ir man“

Jau dvidešimt trečius metus Panevėžio ,,Saulėtekio“ progimnazijoje organizuojama šokių šventė. Šiemet gegužės 26-ąją taip pat tradiciškai paminėjome tarptautinę Šokių dieną. Renginio dalyviai – progimnazijos 1-4 klasių mokiniai, mokytojai ir administracija, tačiau nemaža palaikymo ir dėmesio sulaukiame iš tėvelių, senelių, draugų ar net šiaip gatvėje pro „Saulėtekį“ praeinančių žmonių, kurie išgirsta nuotaikingą muziką, skambančią mokyklos kieme.

Šių metų šventė pavadinimą ,,Pasaulis tau ir man“ gavo neatsitiktinai. 2015-ieji skirti etnografijai, jos sklaidai ir puoselėjimui ne tik Lietuvoje, bet ir kitose pasaulio šalyse. Šventės metu turėjome galimybę pažvelgti ne tik į Lietuvos etnografinių regionų – Aukštaitijos, Suvalkijos, Žemaitijos ir Dzūkijos – šokius. Renginio dalyviai parodė Graikijos, Amerikos bei kitų tautų tradicinius judesio kūrinius. Analizavome jų panašumus ir skirtumus etnochoreografiniu požiūriu. Didžiausia naujiena šių metų šventėje tapo tik rugsėjo mėnesį susikūręs mokyklos pedagogių linijinių šokių kolektyvas.

Renginys buvo linksmas, žadino visų dalyvių bei žiūrovų teigiamas emocijas, bet jo metu reikėjo ir susikaupti - mūsų ketvirtokams, baigusiems pradinę mokymo pakopą, teko atsisveikinti su savo mylimomis auklėtojomis. Vaikams buvo pristatytos būsimos penktų klasių vadovės E. Rūkštelienė, D. Žemaitienė ir M. Vitkūnienė. Šventės metu šauniausiems pradinukams buvo įteikti ženkliukai su mokyklos simboliu - saule, kuri šviestų atradimų kelyje, nurodytų tiesiausią kelią į sėkmę.

Šių metų šventę rengė ir jai vadovavo šokių mokytoja Agnė Šidlauskaitė. Nors pedagoginį darbą ji dirba vos kelerius metus, tačiau visą save atiduoda šokiui ir jo sklaidai. Juk šokis – sielos atspindys, o judesys - kalba, kurią supranta kiekvienas. Todėl labai džiugu, kad šioje šokių šventėje dalyvavo per 300 pradinių klasių mokinių, mokyklos mokytojai, nemaža dalis pačių artimiausių, ištikimiausių mokyklos bendruomenės narių. Juk taip smagu susirinkti, o susirinkus džiaugtis kiekviena akimirka.

Vilija Lizdenienė ir Agnė Šidlauskaitė


 
Paieška
Laikrodis
Įstaigos rekvizitai

Panevėžio ''Saulėtekio" progimnazija

Statybininkų g.24

LT – 37351 Panevėžys

Tel/fax. 8-45 517885

El.paštas:

rastine@sauletekio

.panevezys.lm.lt

www.saulėtekio.org