Video


Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module
Prisijungti
Pamokų laikas

1.8:00-8:45

2.8:55-9:40

3.9:50-10:35

4.10:55-11:40

5.12:00-12:45

6.12:55-13:40

7.13:50-14:35

8.14:45-15:30

9.15:40-16:25

PostHeaderIcon Nuotraukų galerija

PostHeaderIcon Tarptautinės Holokausto atminties dienos minėjimas Panevėžyje

Holokaustas, dar vadinamas Šoa (hebr.katastrofa) – sistemingas, masinis žydų genocidas, vykdytas Antrojo pasaulinio karo metais.Paskatinti Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti, bendradarbiaudami su Panevėžio miesto žydų bendruomene, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijos ir Margaritos Rimkevičaitės technologinės mokyklos Tolerancijos ugdymo centrai šių metų sausio 27 dieną pakvietė miesto visuomenę paminėti skaudžią sukaktį - Aušvico- Birkenau koncentracijos stovyklos išlaisvinimo 70-ąsias metines.

Skaityti daugiau...

 

PostHeaderIcon Sausio 13- oji – Laisvės gynėjų diena

„Uždegdami atminimo žvakeles, prisiminkime tuos, kurie kovojo už Lietuvą ir žuvo dėl jos Laisvės. Prisiminkime visus, kurie išmokė branginti ir saugoti savo Tėvynę. Tegul žvakių šviesa nušviečia visą Lietuvą ir suteikia mums stiprybės, drąsos ir vienybės“, – kviečia prie pilietinės iniciatyvos prisijungti jos globėja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Skaityti daugiau...

 

PostHeaderIcon Rašytojų viešnagė

Gruodžio 16 d., antradienį, mokykloje viešėjo projekto “Jaunimo literatūros dienos” (kordinatorius Markas Roduner) dalyviai.

Rašytojas Vytautas Račickas žaismingai pristatė savo naujausią knygą, atsakė į klausimus.

Skaityti daugiau...

 

PostHeaderIcon Susitikimas su miesto gimnazijų atstovais

Š.m. gruodžio 10d. progimnazijoje vyko 8 klasių mokinių, tėvų, mokytojų tradicinis susitikimas, kuriame viešėjo Panevėžio miesto gimnazijų direktoriai, pavaduotojai. Džiugu, kad kartu su mokyklų vadovais pristatyti savo gimnazijų atvyko ir mūsų buvę mokiniai. Gimnazijų vadovai ir gimnazistai papasakojo apie savo gimnazijų ypatumus, mokymosi sąlygas, mokymosi aplinkas, tradicinius renginius. Smagu, kad gimnazijų vadovai džiaugiasi mūsų buvusiais mokiniais, jų mokymosi rezultatais, visuomeniniu aktyvumu.

Skaityti daugiau...

 

PostHeaderIcon Mokinių profesinio veiklinimo išvyka į Vilnių

Gruodžio 9d. penkiasdešimt 5-8 klasių mokinių dalyvavo kultūrinėje pažintinėje profesinio veiklinimo išvykoje .Vaikai lankėsi vieninteliame Lietuvoje ir Baltijos šalyse specializuotame astronomijos ir gamtos mokslų informaciniome centre – Vilniaus universiteto planetariume. Kupolo formos Žvaigždžių salėje jie unikalia projekcine aparatūra stebėjo Saulės sistemą sudarančias planetas, mažuosius Saulės sistemos kūnus. Mokiniai buvo sužavėti programa ,,Kelionė po Saulės sistemą“.

Skaityti daugiau...

 
More Articles...
Paieška
Laikrodis
Įstaigos rekvizitai

Panevėžio ''Saulėtekio" progimnazija

Statybininkų g.24

LT – 37351 Panevėžys

Tel/fax. 8-45 517885

El.paštas:

rastine@sauletekio

.panevezys.lm.lt

www.saulėtekio.org