PostHeaderIcon Neformalusis švietimas

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Neformaliojo švietimo programų pasiūla 1-4, 5-8 klasių mokiniams 2015-2016 m.m.

Programos pavadinimas

Programai vadovauja

Kviečiami šių klasių mokiniai

Mažieji dainorėliai

S.Kamantavičienė

1-4 kl.

Meno ABC

E.Banevičienė

2 kl.

Pasakų kraitelė

R.Juškienė

3-4 kl.

Tautinio šokio programa

A.Šidlauskaitė

1-4 kl.

Modernaus šokio programa

A.Šidlauskaitė

1-4 kl.

Raiškaus žodžio ir kūrybos programa

A.Vilkončienė

2 kl.

Vaizduojamojo meno programa

J.Drąsutytė

1 kl.

Teatro „Saulutė“ programa

Ž.Raščiuvienė

4 kl.

Kvadrato žaidimo programa

J.Šimonienė

4 kl.

Sporto žaidimų programa

G.Taučienė

3-4 kl.

Aktyvaus judėjimo programos

D.Lebedevienė,

A.Vilkončienė,

E.Banevičienė

2a, 2b, 2c kl.

mokiniai

Mažųjų etnokultūros programa

V.Pudrigailienė

3-4 kl.

Gamtos programa

R.Plėtienė

1-2 kl.

Mažųjų kodėlčių programa

D.Lebedevienė

2 kl.

„Juokrimtuko“ leidybos programa

D.Bajorienė

1-4 kl.

Informacinių technologijų programa „Žaisdamas mokausi“

A.Stasiškienė

1-2 kl.

Informacinių technologijų programa „Kompiuteris- mano draugas“

A.Stasiškienė

3-4 kl.

Lutučiukų klubo programa

R.Dovydienė

4 kl.

Jaunųjų literatų programa

A.Indriūnienė

5-8 kl.

„Atžalyno“ leidėjų programa

6-8 kl.

Jaunųjų dailininkų programa

D.Kalendienė

5-8 kl.

Renginių programa

R.Šarkanienė

5-8 kl.

Dailiųjų amatų programa

V.Balčiūnienė

5-8 kl.

Fotografijos meno ir technologijos programa

V.Karosas

5-8 kl.

„Sol La Si „ dainavimo programa

V.Skukauskienė

5-8 kl.

Šiuolaikinės muzikos technologijų taikymo programa

V.A.Špučys

6-8 kl.

Šiuolaikinio šokio programa

A.Šidlauskaitė

5-8 kl.

Stalo teniso programa

S.Gaigalas

6-8 kl.

Sporto žaidimų programa

G.Taučienė

5-6 kl.

Krepšinio žaidimo programa

G.Krugiškis

5-6-,7-8 kl

Pulo programa

V.Vrubliauskas

5-8 kl.

Kvadrato žaidimo programa

J.Šimonienė

5-6 kl.

Tinklinio žaidimo programa

A.Butautas

5-6, 7-8 kl.

Gerosios patirties sklaidos programa

V.Lizdenienė

6-8 kl.

Jaunųjų kulinarų programa

E.Pečiulienė

5-7 kl.

Pilietiškumo mokykla

D.Šedienė

6-8 kl.

Informacinių technologijų programa „Bitas“

D.Juknienė

5-8 kl.

Kraštotyros programa

E.Rūkštelienė

7-8 kl.